Contact

Clubhuis

Sportpark Meerdijk
Ullevi 40, 7825 SE
Emmen
info@rugbyclubemmen.nl
IBAN: NL53RABO0110216903

U parkeert op de parkeerplaats links van de Ullevi.

U loopt het hek door het sportpark op en steekt de wielerbaan over. U vervolgt de weg en u ziet aan de rechter zijde het hockeyveld en aan de linkerzijde, achter de bossage, het rugbyveld.

Loop door tot aan het gebouw van de hockeyclub en dan linksaf het rugbyveld op.

Trainingstijden

woensdag

Turven, Benjamins              17.30 tot 18.30
Mini’s, Cubs                          18.30 tot 19.30
Junioren, Colts                     19.15 tot 20:30
Senioren                                20.00 tot 21.30

vrijdag

Guppen                                 18.30 tot 19.30
Turven, Benjamins              18.30 tot 19.30
Mini’s, Cubs                          18.30 tot 19.30
Junioren, Colts                     19.00 tot 20.30
Senioren                                20.00 tot 21.30

 

Bestuur

FunctieNaamE-mailTelefoonnummer
VoorzitterMarcel Doekvoorzitter@rugbyclubemmen.nl06-53623031
SecretarisFreddy Kalwijsecretaris@rugbyclubemmen.nl06-14387354
PenningmeesterMarian Scheperspenningmeester@rugbyclubemmen.nl
JeugdCarla Dunningjeugd@rugbyclubemmen.nl06-41239159
Algemeen lidBas Blankalgemeenlid@rugbyclubemmen.nl
Algemeen lid jeugdAngela Speklealgemeenjeugdlid@rugbyclubemmen.nl
WedstrijdsecretarisSander Zentveldwedstrijdsecretaris@rugbyclubemmen.nl06-24405053